| anonim_4396 a întrebat:

Eu mi-am pus aparat aparat dentar sus si jos la un cabinet ortodont, pentru ca nu imi place prea mult cum lucreaza medicul ortodont, pot sa ma duc la alt cabinet? Aparatele imi sunt puse, trebuie doar sa merg odata la o luna 2 sa imi desfaca aparatul si detartraj presupun, se poate sa merg la alt cabinet?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! Eu cred că poți schimba cabinetul. Cel mai bine ar fi sa te duci la un alt cabinet, făcându-ți o programare pentru un control si vorbești mai multe cu acel medic de acolo. Baftă! happy

| ValentinGabi a răspuns:

Desigur că te poți duce nu te obligă nimeni să stai acolo! Bani sunt la tine deci tu iei decizia.