| Ana01s a întrebat:

Daca imi pun aparat dentar sus la un ortodont si nu sunt de loc multumita de cum lucreaza acel ortodont, ma pot muta la altul sau trebuie sa raman la ortodontul incompetent pe care il am deja?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti duce la altul, doar ca nu-ti vor fi restituiti banii dati primului si va trebui sa-l platesti si pe al doilea.

| darrio2007 a răspuns:

Daca i-ai dat toti banii, e cam greu sa pleci la altul, daca nu ii recuperezi de la cel actual.