| 20thoughts a întrebat:

Astazi mi-am dat jos aparatul dentar. Mi-a facut toate cele necesare, mi-a facut detartraj, mi-a curatat ce a mai ramas din aparat pe dinti, numai ca mi-au ramas cateva bucati pe ei din bracketsi si am observat abia acasa. Se pot inlatura in timp prin spalare pe dinti sau trebuie sa ma duc iar la ortodont sa se ocupe? Nici nu prea as vrea sa mai dau alti bani. :/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Singure nu pleacă. Dacă ești în Cluj îți recomand pe fiica mea, care este medic stomatolog cu cabinet privat.