| AnemonaP a întrebat:

Buna,fetelor! A incercat cineva capsula de slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Nu,dar nu cred ca are efect sportul si o alimentatie sanatoasa sunt cele mai bune remedeii pentru burtica

| Zedge a răspuns:

Pastilele pentru slabit si prafurile sunt vise vandute naivilor care le cumpara asa ca te-as sfatui daca vrei sa slabesti sa te apuci de sport (miscare) si o dieta adecvata pentru slabit si uita de pastilute magice pentru slabit, nu te vor ajuta deloc din contra iti pot face chiar rau.

| HereToHelp123 a răspuns:

Pastilele astea de slabit nu prea au efect+ ca unele sunt destul de periculoase. Gandeste-te, tu sa iei o pastila si burtica sa faca BOOM.Cam ce efecte poate sa aiba? Pune-te pe sport, dieta sanatoasa( Nu prostii gen infometare).Te poti uita pe youtube la diferite tutoriale pentru slabit, cu exercitii. Sau si mai bine daca poti dispune de o sala/winking