| Roxana1990 a întrebat:

Buna fetelor! Am fost la doctor si mi-a prescris DUPHASTON pentru reglare, ati luat vreodata acest medicament, ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ingrasa, dar iti creste pofta de mancare, asa ca va trebui sa te abtii.

Abh
| Abh a răspuns:

Nu ingrasa daca continui sa mananci la fel ca inainte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. am urmat si eu acelasi tratament si acum pot sa spun ca am pus pe mine 120kg. nu prea mai pot nici sa ma misc din pat, mi-a schimbat viata radical.