| سشغع_ظشیشب_1994 a întrebat:

Buna fetelor am o intrebare pentru voi. Eu iau anticonceptionale karissa cu 28 de pilule. Am început din nou folosirea lor acum 25 de zile. Problema este ca mi-a venit menstruatia înainte de terminarea lor, mai aveam de luat încă 3 zile. Stiti din ce cauza s-a intamplat asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Dacă le-ai luat ca pe folie și ai început și foliile corect eu zic să te adresezi ginecologului

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa le fi luat in alta ordine, decat cea mentionata pe folie.

| سشغع_ظشیشب_1994 explică (pentru Violleta2022):

Nu, le-am luat corespunzător cum scria pe folie...