| costinutzaa a întrebat:

Buna fetelor! am o mare problema, mi a venit menstruatia luna trecuta pe 27, nu l am regulat, nici acum nu mi a venit, ai fiid 27 aprilie. Partea cea mai grava este ca m am culcat cu un tip, dar nu si a dat drumul in mine. Nu cred ca sunt insarcinata. Voua vi s a mai intamplat asa ceva? pot sa gasesc niste remedii care sa mi provoace sa mi vina ciclul mai repede, dar fara pastile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DragoStefaN a răspuns:

Daca nu iti vine ciclul in aceeasi zi din luna nu e disperare, sunt multi factori pentru care ar putea intarzia: probleme de sanatate, stres, etc. Mai asteapta putin, dar daca se prelungeste foarte mult te rog sa iti faci un control la ginecolog.