| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor. am si eu o intrebare: trebuia sa-mi vina menstra deja cu 7 zile in urma, dar na venit, nici simptome n-am absolut deloc, insarcinata nash putea fi caci n-am avut relatii timp de 3 luni, care ar putea fi cauzele unei asemenea intirzieri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti fi bolnava, mai ales ca intarzierea este mare. daca intarzierea ajunge la 10 zile, va trebui sa te vada ginecologul tau.

| Elvina a răspuns:

Stresul, alimentatia, medicamentele. Iti va veni, daca nu du-te la medic. Bafta!

| Dэnysh a răspuns (pentru Elvina):

Mersi... sper si eu sa vina, ca daca nu apoi fac si eu urme la ginecolog