| Bîrca_Rahela_Si_Cristi_1991 a întrebat:

Buna fetelor. Am si eu o problema de nivel estetic. Știți cum se face pielea după epilarea cu ceara, rămân ca niște punctulete mici si roșii pe piele. Problema mea este că cu orice m-as epila sunt asa (pe picioare). Aveți idee de cum sa rezolv?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Catalin_Turc_1989 a răspuns:

Nu ma pricep exact la ceea ce doresti tu sa afli dar iti las aici un link catre un site care iti explica ce ai de facut pentru problema ta : http://www.totuldespremame.ro/......pa-epilare