| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Buna fetelor! Azi am observat ca in zona inghinala(in interior), mi-a aparut o bubita cam cat un bob de mazare.Ma doare foarte tare si habar nu am ce e si ce pot face.Vi s-a intamplat!? Ce e?
Multumesc!
P.S - nu poate fi vorba despre contact sexual, inca nu poate fi vorba de asa ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate fi coș din pricina unui fir de păr, vezi zilele următoare ce se întâmplă, nu-l agresa.
Pa, pa.

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru Legiuitoarea):

La asta ma gandeam si eu, insa nu eram sigura.Multumesc frumos pentru raspuns!

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Stai linistita e doar un cos mai mare...stiu situatia laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
N-ai ce să faci decât să dezinfectezi bubiţa cu spirt, dai cu cremaăcu antibiotic şi cam atât...o să-ţi treacă.
Te pup!

| mariukka a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie cu vreo 3 ani in urma la vreo 12-13 ani este doar un cos nai de ce te ingrijora iti va trece in curind

| Anett3 a răspuns:

,,bob de mazare,, este cam mare.Te ai epilat? Daca te si doare mai bine du-te la doctor, nu trebuie sa te speri.Acuma vezi daca se retrage in 2 3 zile, daca nu mai bine mergi.