| Trotonete_Elena_1987 a întrebat:

Buna fetelor. caut si eu un ginecolog bun in Bucuresti (as prefera sa fie femeie). nu conteaza daca are si cabinet particular ( cred ca ar fi de preferat ).
va multumesc pentru atentie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Jolly12 a răspuns:

Buna.Incearca aici e undeva pe Lipscani http://www.fertilia.ro.\ si e o doamna super draguta:D

| anailiv a răspuns:

O dr buna ar fi d-na Indiana Pelin de la DICO-MED. (tel: 413.91.45 / 0722.232.919 Adresa: Aleea Tg. Neamt nr.1, Bl.D9, sc. C, et.1, ap. 23 - program: Luni-Vineri: 10.00 - 18.00; Sambata: 9.00 - 13.00). Eu personal am mers si am nascut cu dr. Cristescu Ciprian de la Giulesti care este foarte bun (ca om si ca medic) dar extrem de ocupat.