| marsy a întrebat:

Buna fetelor. ce va place sa luati la micul dejun? happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MM a răspuns:

Cereale Vitalis cu lapte tongue

19 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Cereale de grau ( sau secara ) cu lapte degresat si un pumn de fistic; apoi, uneori, ma rasfat si cu un strop de cafea Dallmayr. Lucien.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Iaurt degresat 0, 1 % cu cereale integrale si putin mai tarziu o cafea mica.

| monyk a răspuns:

Buna, pai paine cu dulceata si un pahar cu lapte sau ceai, sau un sandwich...

| emy a răspuns:

Sandwich cald cu mezeluri si branza, iar alaturi, rosii sau, daca nu am, o cana cu lapte.

nony
| nony a răspuns:

Douá tigari, si o cafea bunáááwinking

| xibalba a răspuns:

Cereale cu lapte sau mezeluri..depinde de pofta

| Elly4all a răspuns:

Cereale de cele mai multe ori dar mai mananc si dulceata pe paine cu ceai. tu?

| frumushyk2010 a răspuns:

Paine in ouhappy
paine cu dulceata si cu margarina
niste biscuiti cu dulceata (asta rar)

| Orannginna a răspuns:

Buna!

Biscuiti cu lapte sau musli cu iaurt. Yummywinking

| liliana83 a răspuns:

Sarutul iubitului meu, capuccino cu multa cacao si briosche calda cu crema.

| Sabwy a răspuns:

O panine prajita si sulceata. love struckMi-ai facut pofta!

| DeeDee_1261 a răspuns:

Lapte cu ceriale.happy.Sau lapete cu paine si nutella.happyhappy

| bibubibucilescutascescu a răspuns:

Cateodata beau lapte cu biscuiti.In anumite dati cerelale cu lapte.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste...baieti.rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor bataie... bataie de cap cu noi, ca trebuie sa ne hraneasca si sa ne trimita la servici laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cereale cu lapte
Inghetata topita cu mult lapte
Baton cu rom
un pupic love struck
Si atat
Recunosc e nebunie in meniul meu laughing
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sabyna si cam ce vrea sa fie aia "sulceata"? rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O portie de ras, apoi mananc la 12.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu sunt baiat.eu nu iau nimic in gura dimineata.eeee. daca eram fata puteam si eu sa dau un raspuns.