| chryyys a întrebat:

fetelor! Stiti cum as putea sa imi aman menstruatia pentru cateva zile, dar fara sa iau anticonceptionale? Nu am luat pana acum si nici nu prea as vrea. Daca racesti la burta se poate sa.ti intarzie? Pare amuzant, dar sunt in stare sa fac si cateva bai cu apa rece, numai ca sa racesc un pic si sa imi intarzie cateva zile? Ce solutii aveti?hee hee Multumesc! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| xAnnabella a răspuns:

I-a antibiotice! dar mai bine as zice sa nu iei nimic deoarece ai putea avea probleme duapaceea si daca racesti la burtaa nu iti va intarzia te va durea ff tare burta ai putea chiar sa mergi la spital in perfuzi crede-ma am patit-o