| Nikolassss a întrebat:

Fetelor voi ce crema folositi pentru pete? big grin acum o saptamana mi-a aparut un cosar si nu sa copt si mi-a ramas o pata, ce crema ar fi buna sa dispara 100%!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| justE a răspuns:

Balsamul cu bitter suedez e bun pentru orice...pete, cicatrici. il gasesti la Plafar

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Aplică tinctură de propolis pe zona respectivă, cu ajutorul unui bețișor pentru curățarea urechilor, în fiecare dimineață și seară după ce te speli pe față.
Sănătate!

| VanillaBl a răspuns:

Pana la urma ce vrei creama sau crema? daca ti-a ramas o "pate" de la cosar e clar ca iti trebuie o creama de lb romana