| Noone28l a întrebat:

Bună TPU, mi se pare mie sau majoritatea băieților se uită la sânii fetelor? Dacă şi vouă vi se pare, aş vrea ca un băiat să zică de ce face asta. Mulțumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si fetele se uita exact "acolo". Oare de ce?

| alina996 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ori ca au alte orientari sexuale, ori ca sunt geloase ca ele nu auhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si fetele se uita exact"acolo".De ce?

| PavelVladescu a răspuns:

Deoarece sânii sunt un fruct interzis. În timp ce noi putem sta la bustul gol fără probleme, femeile trebuie să îşi acopere sânii în public. Aşadar, bărbaţii sunt fascinaţi de sâni pentru că nu-i pot vedea şi nu-i pot atinge oricând îşi doresc. Sânii sunt o dovadă a feminităţii. Orice femeie cu un bust generos inspiră o anumită voluptate. Atunci când te uiţi la ei şi îi atingi trăieşti senzaţia unei desfătări, pe care nu o simţi cu vreo altă parte a trupului ei.
Din acest motiv.