| balan_5016 a întrebat:

gasesc vrun medic/doctor pe aici? am o intrebare... si e cam urgent

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu era mai simplu sa pui direct intrebarea si eventual sa specifici ca vrei doar de la specializati un raspuns?

| balan_5016 explică:

Tot cam aia e... asa nu stiu multi intrebarea