| nicoletaparaschiv a întrebat:

ieri am fost la spalatorie cu iubitul meu ca sa spalam masina. am stat inautru sa bem o cafea cat spala masina. si dupa ce am baut cafeaua ne-am ridicat de pe scaun si brusc, m-a luat cu ameteli, am vazut negru in fata ochilor, mi s-au inmuiat picioarele si am cazut. eu auzeam tot ce se vorbea dar nu puteam sa fac nimic. am ajuns la spital si medici nu au stiut ce sa-mi spuna.Tin sa precizez ca si acum ma simt foarte rau, inca sunt ametita. voi ce credeti?

P.S: nu am cum sa fiu gravida

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Calciu si magneziu deficienta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu au stiu doctorii ce sa iti spuna si intrebi aici unde media de varsta e de 12 ani? Mergi si tu la un control medical la niste medici competenti

| EllaHaHa a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru doar ca atunci eram deja la spital ca imi era rau. Poate ai avut o cadere de calciu sau ceva. In ziua aceea ai mancat ceva? Daca nu si din cauza asta poate sa fie.

| dely20010 a răspuns:

Poate ai avut o scadere de calciu sad imi pare rau