| AnaAnastasiaaaa a întrebat:

M-am ridicat din pat si am simtit cum mi s-a inmuiat picioarele si mi-a fugit imaginea. Acum sunt mai bine dar simt dar mi s-au racit picioarele si simt o stare de rau. Precizez si ca am si anemie. Mica, dar am. Un sfat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Viscun_Elvira_1999 a răspuns:

Păi poate te-ai ridicat prea brusc... happy
Mie mi se întîmplă să mă scol și să amorțesc toată și să nu văd nimic, timp de cîteva secunde... poate fi și din cauza că nu mănînci cît trebuie sau la timp happy

| AnaAnastasiaaaa explică (pentru Viscun_Elvira_1999):

Am anemie happy Nu m-am ridicat brusc.

| Viscun_Elvira_1999 a răspuns (pentru AnaAnastasiaaaa):

Si eu la fel....atunci vezi la medicul de familie cu internetul nu prea le rezolvi in ale sanatatii happy

| andraa112 a răspuns:

Si mie mi se intampla cand ma ridic prea brusc.