| rynaqui a întrebat:

ieri am fost pentru prima data la sala si am tras cam mult pentru prima zi... azi ma doare mana stanga atunci cand o indoi, si nu o pot tine, decat flexata in permanenta. ziceti-mi si mie ca nu mi-am rupt ceva tendon

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Serafir a răspuns:

Nu ai patit nimic stai calm laughing eu am chestia asta de 4 zile de o pot tine numai indoita abia o indrept si nu pot total,se numeste febra musculara trecea ea cu timpu, doare foarte tare tongue, da inseamna ca ai tras bine. happy

| rynaqui explică:

Stiu ca am febra, am mai avut da niciodata asa! ma doare de disper nu stiu ce dracul sa fac, am vrut sa dau tel la spital azi, si ce e ciudat e ca numa mana stanga ma doare

| rynaqui explică:

Si ma doare tare incheietura

| robi_4576 a răspuns:

Ai febra musculara.

| style_4190 a răspuns:

Serafir nu ai o treaba cu sala. happy