| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Ieri am mancat niste viermi cruzi, m-a fortat un prieten de-al meu care este cam dus cu capul. crying Credeti ca o sa ma afecteze cu ceva la stomac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
16 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Cine se aseamana se aduna!

| thealchemist a răspuns (pentru EmaS):

Ma intreb si eu, unde-i mila si compasiunea crestineasca la tine?

| EmaS a răspuns (pentru thealchemist):

Nici nu stii cu cata parere de rau am scris!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Prietenul e dus cu capul? Eu zic sa te mai gandesti. Bine ca nu ti-a spus sa te arunci in Dunare cu un bolovan de gat, ca te duceai. Mai ai frati pe-acasa?

| Crucified a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Nu am frati, am prieten!

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Crucified):

Saracu' de el!

| Crucified a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Stiu,este foarte dus! sad prietenul meu a pus-o pe o prietena de-a mea intr-o zi sa-si taie venele!

| dragos9234 a răspuns (pentru Crucified):

Si voi amandoua sunti asa de... ca sa faceti ce zice el?

| thealchemist a răspuns:

Nu la stomac, dar cu siguranta te va afecta mental. daca nu esti deja afectata 100%, cum poti tu sa te lasi fortata sa maninci viermi? daca te punea sa maninci excremente o faceai? deci nu numai el e nesanatos.

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Daca prietenul tau te,, forta`` sa te arunci in lac tu faceai asta?

| labadecal a răspuns:

Eu iti recomand sa nu ii bagi in seama pe toti retarzii asa ca mine

| GumiţăDeCăpşuni a răspuns:

Unii mananca si melci si nu patesc nimic. PS: nu cred ca te va afecta dar s-ar putea sa te doara putin stomacul. Mai bine ii spui mamei/tatalui tau despre chestia asta pentru. ca tu nu ai avut de ales... Trebuia sa ii mananci... Funda?

| thelink a răspuns:

Doamne ce prieteni mai ai si tu laughing)

| razvy3 a răspuns:

Depinde...daca viermi aveau pe ei nisip poti face pietre la rinichi....sau corola la intestinul grosbig grin
funda?

| Crucified a răspuns (pentru razvy3):

Pai prietenul meu a spalat viemii la cismea apoi m-a pus sa-i mananc cu zahar. crying