| Alexandrastoica19 a întrebat:

Ieri din greseala mi-am zgâriat o alunita jos, era foarte mica si imi aparuse de curand.Mi-a sângerat putin si mă pisca putin dar ziua urmatoare nu m-a durut.As vrea sa stiu, ar putea fii riscul de a face cancer de piele?
Multumesc anticipat
Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Doar un doctor ar ști cu certitudine, noi putem doar să dăm cu banul nimic sigur!

| Assassina a răspuns:

Buna.Raspunsul la intrebarea ta este:suna un doctor.Dar, ca sa nu te igrijorezi, iti voi spune ca aveam o prietena care s-a zgariat foarte tare peo alunita si i-a curs sange si nu a atit nimic.Dar asta nu inseamna ca nu trebuie sa mai suni.SANATATE MULTA!