| HeyLyn a întrebat:

Ieri m-am operat de polipi si dupa ce mi-am revenit din anestezie ma durea foarte rau in gat, ca si azi.
1.De ce ma doare si e inflamat?
2.Cand o sa-mi treaca?
3.De ce trebuie sa mananc doar mancare lichida si sa nu fie rece sau calda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| hiphopgirl a răspuns:

Da si eu acumo saptamana m-am operat la polipi te doare gatul ca asa trebuie sa te doar ca doar esti taiata trebuie sa mananci in recimul acesta caci daca nul respecti se infecteaza operatia si ai voie sa iesi din casa 10 zile de umflatura mai este in fiecare zi o sa fi si mai bine operatia de polipi nu e asa simpla.