| anonim_4396 a întrebat:

Buna imi poate cineva sugera un cabinet stomatologic din Iasi profi unde pot sa mi pun aparat dentar? mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Sunt omul tau. Si eu am avut probleme cu dantura o perioada recenta. Este un cabinet dentar in Metalurgie, putin mai spre pod de la blocul turn. O doctorita foarte draguta, isi face bine treaba. Drept urmare nu am simtit nicio durere pe durata intregilor sedinte.

Te poti duce acolo si s-o intrebi daca pune si aparat dentar. Din ce-am inteles eu parca da.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca trebuie sa vizitezi www.ortho-extend.ro
Cu siguranta vei gasi toate raspunsurile!

| Tyna_Maria_1990 a răspuns:

Scuze! Din Iasi nu stiu. sad
Daca ma intrabai de Caracal, stiam ce sa raspund!