| 619_9539 a întrebat:

imi puteti spune cum as putea face muschi la brate va rog...mersi DAU fundita+VOT

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IoanaStefania a răspuns:

Pai eu te sfatuiesc sa nu incepi de acum sala haltere si alte chestii pentru brate fiindca iti fortezi organismul.Mersul pe bicicleta iti formeaza musculatura sau daca vrei neaparat ai putea sa faci in fiecare seara flotari dar incepi cu 5, apoi faci din ce in ce mai multe si nu te grabi, esti in perioada de dezvoltare pana la 18 ani am impresia, ai timp sa-ti creasca muschi. Funda? happy

4 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Ridicari pe sarma de agatat rufele de la etajul 4...

| Minks a răspuns:

Laba, cat mai multa laba...

| sagetator a răspuns:

Ridicari la bara, cu haltere, intr-un cuvant--SalA

| rZv995 a răspuns:

Flotari,Ridicari la bara sau du-te la sala!