| andra1211 a întrebat:

Imi puteti spune va rog cat costa un aparat dentar fix metalic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| loveisfreedom a răspuns:

Eu am aparat dentar fix de 1an jumate si am dat pe el 15 milioane.cand iti pune aparatul trebuie sa nu ai nici o carie si sa ai grija sa nu iti faci pe parcurs ca va trebui sa ti-l dea jos si sa ti-l puna din nou.pe mine m-a costat in jur de 35 de milioane cu totul.

1 răspuns:
| RS4 a răspuns:

Intre 9-12 milioane! depinde de cabinet! mergi la un consult si aflii mai multe! pretul care l-am dat este pentru o arcada! deci pe amandoua e dublu! bafta!