| floricica2002 a întrebat:

Buna imi puteti spune va rog daca la ecografie la rinichi se vede ca am fumat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Aia este la plamani nu la rinichi

| Crackman a răspuns:

Ce treaba are sula cu prefecturawinking?

| Caro34 a răspuns:

Numai prostii iti trec prin cap! Ai idee unde-s rinichii? Ce spui tu se cheamă radiografie pulmonara si acolo se vede daca ai fumat! Numai bine!