| adadenysa31 a întrebat:

Bună
in august m-am operat de chist hemoragic de ovar drept
acum ma doare si in stanga si in dreapta dar mai mult in stanga si in mijloc mai mereu menstruatia imi e neregulată ultima am avut o la sfârșitul lunii octombrie si inceputul lui noiembrie
ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa te vada medicul care te a operat, ce varsta ai? Multa sanatate.

| Teo29 a răspuns:

Mergi la doctor din nou