| 666adaaad a întrebat:

Buna! Vreau o parere despre ce ar trebui sa fac.Am 15 ani, iar de aproape 4 luni am dureri abdominale stanga dreapta(am fost operata de chist hemoragic de ovar in august 2020 nu stiu daca are legatura) durerea tine mai mereu si se muta,am o stare de frica care ma macina,un gol imens in piept,uneori ma simt prea obosita,sunt mereu trista, plang si am ganduri sinucigase, plus o senzatie de sufocare mai mereu si intepaturi in piept si in stanga. Nu ma impac bine cu familia, dar cand vreau sa le spun despre asta ei spun ca am racit.La scoala, am mari probleme cu colegii, ma injura, isi bat joc de mine, spun ca tot ce patesc sunt doar trucuri si astazi chiar ma gandeam sa imi pun capat vietii.Ei zic ca ar trebui sa ma omor pentru ca nu insemn nimic pentru familie.Am avut o inmormantare in august 2021 si de atunci am tot patit chestiile astea, mai intai parca nu imi pasa si simteam golul ala doar putin, pe urma durerile si frica si acum gandurile sinucigase si visez ca ma omor si ca omor alte persoane.Va rog! Un sfat!

3 răspunsuri:
| Rihanna20B a răspuns:

Este depresie. Singurul care te poate ajuta e un specialist sau un prieten. Trebuie să vorbești cu cineva care să iti ia aceste gânduri. Dacă vrei scrie-mi in privat unde iti voi da insta gramul sau Snapul.

| 666adaaad explică (pentru Rihanna20B):

Nu iti pot da mesaj

| 666adaaad explică:

Am uitat sa mentionez, tremur si ma ia cu frisoane