| Roxanaaa567 a întrebat:

În luna ianuarie am avut menstruația în 6, iar acum, de vreo săptămână, am scurgeri maronii, cu toate ca menstruația ar trebui sa îmi vina în 4 februarie. Care ar fi cauza acestor scurgeri? Motiv de îngrijorare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Orice scurgere anormală constituie motiv de îngrijorare.
Culoarea maronie e dată de sânge în amestec cu un puroi, infecție, orice anormal. Mergeți la doctor!

| debarasator63 a răspuns:

Mergi urgent la medicul tau ginecolog.