| nicuu a întrebat:

In seara asta m-a muscat cainele meu care are aproape 4 luni. Nu a facut niciodata contact cu alti caini sau chestii de genul. Muscatura a fost oarecum adanca si a curs sange. Exista vreun pericol de vreo boala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Acest articol te va lamuri:
http://www.ziare.com/......ta-1231260

| helpme25 a răspuns:

Ea si pleca la medicul infectionist.
Pot sa transmita boli, sau chiar turbarea, care afecteaza sistemul nervos