| Alli23 a întrebat:

Înainte de a spăla hainele iubitului meu le-am dat vu spray vanish si am frecat petele. Si mi-a rămas pielea albă la degete deși m-am spălat pe mâini foarte bine. poate ajunge substanța in sânge prin piele? Pot muri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu vei pati nimic, nu e atata de toxic.

| BlueDark a răspuns:

Doamne,mare e gradina ta!
laughing

| NLS a răspuns (pentru BlueDark):

Partial de acord, dar nu-i chiar atat de mare, daca te uiti la intrebarile ei. (atacuri de panica, distonie neurovegetativa, palpitatii severe...)

Răspuns utilizator avertizat
| BlueDark a răspuns (pentru NLS):

Mare si luxurianta...

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Nu mori din asta, dar este suficient decat sa torni vanish pe pata si sa adaugi la spalat in masina, nu trebuie sa freci.In cazul in care nu ai spalat de mana dar nu trebuia sa se intample nici atunci asta.