| AndreiPopovici6969 a întrebat:

Buna! Intampin o mica problemuta! De cateva zile simt un nod in gat, simt ca respiratia nu mai e profunda, ca nu imi mai intra tot aerul in nas, ca mi se blocheaza aerul in gat șamd. Noaptea adorm greu din cauza faptului ca simt ca mi se taie respiratia. Am multe probleme cu nasul, insa nu stiu daca neaparat e ceva de la nas, poate o fii, dar nu in totalitate. Eu am o vaga impresie de ce, din cauza unei fete care mi-a spus cuvinte dure. De ce sa mint, m-am intristat o perioada, am avut nervi pe toata lumea, efectiv aveam o cadere nervoasa, nu mai suportam pe nimeni. Posibil si de aici, cred. Am mai avut in trecut niste episoade, insa au trecut, acum au reaparut. Cert este ca nu am simptome cardiace / pulmonare gen:
-dureri in piept
-respiratie suieratoare
-senzatie de gheara
-ameteli
-senzatie de lesin
-tuse
-febra, etc.
Ce pareri aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Trebuie sa mergi la medic, nu a cauti sfaturi pe TPU.

| Anonimul151 a răspuns:

Dacă crezi că ai probleme, nu mai pune întrebări aici și du-te la un medic să vezi ce ai!

| IonelaIasmina a răspuns:

Bună!
Și eu am avut așa o dată, dar a trecut.
Probabil de la panica creeată de acea fată.
Eu zic că nu nimic grav, dar, te poți duce la medic.
Seară frumoasă!