| Necunoscuta100 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Vi s-a mai intamplat sa va vina menstruatia la doua saptamani? Adica de doua ori intr-o luna? Eu am patit astazi pentru prima data! Țin sa mentionez ca nu mi-am inceput viata sexuala. Iar pana acum nu am avut astfel de probleme cu menstruatia. Ma poate ajuta cineva cu o parere? Am 18 ani. Mersi! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Kuurochin a răspuns:

Hey, nu sunt fata dar cunosc niste fete care au patit asta big grin deci presupun ca e normal

| Necunoscuta100 explică (pentru Kuurochin):

Nu ştiu cat de normal este. Mersi oricum! big grin