| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Iubitului meu i s-a umflat buza și limba....cand aveam 13-14 ani îmi amintesc ca mi s-a întâmplat și mie, dar nu stiu motivul. Dacă i s-a întâmplat cuiva de aici și aveți idee de ce, spune-mi și mie. ????

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Infecție locală.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate a facut o... alergie.
Indiferent de ce ar fi facut sau nu ar fi facut, raspunsul nostru nu te-ar ajuta prea mult, ci doar un consult medical adecvat, nu?

Sau sa mearga la farmacie si sa intrebe acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Reacție alergica.

| NunuNini a răspuns:

Cauzele pot fi multe: infectie, alergie, o boala ascunsa, etc.
Cel mai bine este sa mearga la medicul de familie.

| Saiko93 a răspuns:

Alergie sau nu a fost cuminte laughing