| Sunshine_3662 a întrebat:

Buna!
Joia trecuta am fost la dansuri, pentru prima oara. Timp de 30-40 de minute am facut incalzirea si, nefiind obisnuita, am facut febra musculara la picioare si abdomen.
Oare saptamna viitoare voi mai face febra musculara? Cum as putea sa impiedic asta? Intreb pentru ca vineri am petrecerea de halloween si vreau sa pot dansa. Oare ar fi mai bine sa lipsesc joi?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o sa faci o mica incalzire in fiecare seara nu o sa ai nici-o problema:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incet incet o sa te obisnuiesti si nu o sa mai faci febra musculara, asa ca du'te...tot cu sport scapi de febra