| Com3 a întrebat:

Hey,TPU, Cum as putea scapa de febra musculara? happy, martii am fost la KickBoxing, si am facut febra musculara la abdomen si picoare, si astazi la ora 7, am iar antrenament la KickBoxing, si nu sunt in stare nici sa fug, cum as putea scapa cat de cat de febra musculara pana deseara? happy, dau

5 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare Com3, febra musculara iti apare dintr-o data cand faci mult efort, Eu de marti am febra musculara, trebuie sa mai incalzesti putin mainile si picioarele si sa astepti un timp, mie mi-a trecut febra musculara in o zi-doua... Sper ca te-am ajutat, Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa faci cateva exercitii pentru antrenarea muschilor afectati, masaj si sa stai in pat.
Nu trece asa de repede cat ai spune,, febra,,winking

| cristi1505 a răspuns:

Stretching! Nu te va solicita nici foarte tare si iti va trece cat de cat febra musculara.

| Megan97 a răspuns:

Faci mai multa miscare. eu asa scap mereu de ea

| dany2918 a răspuns:

Sallut, incearca sa ingiti o aspirina intr-o ora max 2 isi va face efectulwinking. Sper ca t-i-am fost de ajutor