| destiny90 a întrebat:

Buna la toti.Am dureri de cap in zona tamplelor si a cefei daca stau in soare sau vant ori daca stau cu capul descoperirt.M-am saturat de durere, am fost la medic insa problema nu s-a rezolvat. Orice sugestie e binevenita.Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FineBroAndy a răspuns:

S-ar putea să ai un început de insolaţie, cel mai probabil.

| destiny90 explică (pentru FineBroAndy):

Multumesc ansa nu am simptomele asociate acestei boli.

2 răspunsuri:
| LoVeLe a răspuns:

Consulta mai multi medici. Nu stiu ce ai putea avea thinking