| anonim_4396 a întrebat:

Buna
luna aceasta nu a venit menstruatia si sunt putin speriata.
E normal sau poate e o problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| metehne a răspuns:

Dacă nu ai făcut nimic, e posibil doar să fie o dereglare sau să fi răcit.
Îți recomand să mergi la ginecolog.

1 răspuns:
| Vlad_Catalina_1994 a răspuns:

Bună! Dacă ai nu mai avut întârzieri pana acum ar fi indicat sa consulți un medic asa ai vedea exact și ai fii mai liniștită! Poate fi o dereglare hormonala sa știi sigur!