| Loxy2012 a întrebat:

Am si eu o problema, din luna septembrie si pana acum nu mi-a mai venit menstruatia deloc dar atunci ultima oara mi-a venit mult de tot si de atunci nici o picatura sunt foarte speriata, mama spune ca e normal si nu prea e normal, am citit si am m-a vazut cazuri din astea si spuneau ca la unele fete li s-au intamplat la fel. Poate exista niste ceaiuri sau ceva pentru asta va rog ajutati-ma si mentionez ca nu am avut contactii sexuale sau alte prostii. Va rog sa imim spuneti care este problema si daca e normal sad

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Exista ceaiuri care iti regleaza ciclul, gasesti la plafar sau farmacii ceai,, traista ciobanului,, incearca-l

| DNSK a răspuns:

Cel mai probabil ai o dereglare hormonala. Niste vitamine o mai rezolva sau pur si simplu, timpul. Depinde si ce varsta ai. Fa o vizita la medic. chiar la medicul de familie si e ok. Daca el considera ca nu te poate ajuta, iti va da trimitere la specialist

| uka2 a răspuns:

Buna! ar trebui sa te duci la un control! nu este normal...mai bine ai consulta un medic si vezi ce tratament iti va da... poti avea si o cadere de calciu si s-a oprit! sau potii fi racita intern! fundita? :*