| BeBebuu a întrebat:

>Buna:
luna trecuta nu mi-a venit deloc ciclu, adica in mai.si acum suntem in iunie. oare dc?sad

app:nu sunt gravida

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tpuu a răspuns:

Ai racit tongue. nu iti face griji asa si la mine.
dar poate ti0ai inceput viata sexuala.
atunci sa iti faci probleme
dar daca nu, inseamna ca ai racit doar tongue

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o dereglare hormonala. Daca ai sub 16 ani, nu e grav, mai poti astepta o luna, chiar doua. Daca ai peste 16 ani, trebuie sa ajungi urgent la un ginecolog. Daca esti virgina iti va face doar o ecografie si apoi iti va da tratament in functie de cauza.

| zxzx a răspuns:

Da de ce nu esti?

| haifisch a răspuns:

Nu esti gravida si n-ai ciclu. Si esti suparata. Totdeauna am crezut ca o femeie nu-si poate dori mai mult. laughing