| ColorfulRainbow a întrebat:

M-am pus pe slabit prin sport si alimentatie mai putina si am reusit. Insa cred ca am slabit cam mult... nu mai am formesad.
As vrea sa iau de la farmacie niste tablete cu minerale sau vitamine, ce ziceti m-ar ajuta? Nu vreau sa ma ingras, doar sa pun putin pe mine sa am forme frumoase.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Tocmai de asta nu e recomandat sa slabesti asa drastic, dintr-o data. Acum organismul tau s-a obisnuit cu alimentatie putina, si n-o sa mai poti sa te ingrasi, sau o sa poti, dar foarte greu.
Asa se intampla daca parintii nu au grija de tine. La 15 ani iti arde de slabit? Esti in crestere inca, asteapta sa te inalti un pic, sa vezi ca o sa arati ca paiul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vitamina c de la ozone e ff buna, dar sa ai grija sa nu pui prea mult straight face

| TheWildRose a răspuns:

Buna! deci si eu vreau sa slabesc daca poti te rog sa imi spui si mie detaliat ce ai facut id de mess: elenacristiana99 te rog frumos:*