| ColorfulRainbow a întrebat:

Vreau sa ma ingras putin ca sa capat forme dar vreau sa ma ingras sanatos. Cum sa fac?
Dar nu as vrea sa ma ingras in plus la picioare si la abdomen...deci daca fac sport pentru zonele acelea se va pune oare grasimea la sani? Sa`mi mai creasca putin sad

1 răspuns:
| CaPoNe95 a răspuns:

Salut.mai sincer si eu vreau sa ma ingras si uite, iti dau niste variante pe care mi le-a zis si mie cineva.mananca mult si mai ales inainte sa te culci, seara.iar ca sa nu pui grasime la abdomen si la picioare fa abdomene in fiecare zi sau la 2 zile si genoflexiuni. ceao, sper ca ti-am fost de ajutor