| anonim_4396 a întrebat:

M-am ras acolo jos si ieri si azi, azi pentru ca nu am avut chef sa termin treaba ieri laughingIar astazi, am vazut ca era un cosulet dar care nu avea cap, poate doar o umflatura pe care cred ca am taiat-o si a inceput sa curga sange. Ar fi oare un fir crescut pe sub piele sau? Halp

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dă-ne o poză macro să vedem dacă e vreun fir de păr sau nu...

| raMLesS a răspuns:

Ti-ai taiat glanda pituitara, o sa mori in cel mai scurt timp rolling on the floor.

| Începătorul988 a răspuns:

Sa inteleg ca te-ai ras pe talpi?