| anuska a întrebat:

Buna!
am un caine pincher pitic si i s-a umflat dedesubtul labutei si a inceput sa ii curga sange. iar la coada ii curge sange si i-a cazut blana
se scarpina intruna ...halp me! oare o fi loat raie?:-|

4 răspunsuri:
| anuska explică:

Se pare ca avea doar o infectie alimentaralaughing

| Pheno a răspuns:

Eu sunt mai mult ca sigur ca a luat raie. du'l la un veterinar pana nu e prea tarziu!

| Iasmiiiiiiiii a răspuns:

Uite,este adevarat, cainele tau a luat raie...straight faceDar e bine sa'l duci chiar acum la veterinar pana nu e prea tarziu...
Uite, fii mai atent/a pe unde umbla catelul tai si ai grija cu ce catei se joaca.Pentru cateva zile, dupa ce ai fost cu el la veterinar, ar trebui sa'l tii in casa pana se vindeca si ii creste blanabig grin
Sper ca am ajutathappy Imi pare rau pentru catelstraight face

| Iasmiiiiiiiii a răspuns:

Scuze *catelul tau*