| daηă a întrebat:

Noaptea trecuta m-am trezit cu o durere de piept. Ma durea pieptul sus in partea stanga, de parca m-as fi lovit si as fi avut o vanataie, dar m-am uitat si nu parea lovita partea aia. Dimineata mi-a disparut durerea, dar acum a revenit. Cand ating locul ala ma doare, uneori si cand ma misc. Ce ar putea fi? Nu mi s-a mai intamplat niciodata.

P.S: O sa ma duc la doctor peste o zi sau doua.Acum vreau sa stiu doar ce poate fi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai dormit intr-o pozitie proasta si muschiul din zona aia s-a amortit dar trece dupa 2 zile.

| OskarRM a răspuns:

Muscatura de vampir!

| daηă explică (pentru OskarRM):

Siigur laughing
Am uitat sa mentionez ca eram plina de sange raised eyebrows

| OskarRM a răspuns (pentru daηă):

Stai linistita! Trece repede cu usturoi!

| daηă explică (pentru OskarRM):

Dar nu mai am usturoi I don't want to see

| OskarRM a răspuns (pentru daηă):

Hmmm...daca n-ai usturoi mai exista o varianta, dar implica o tepusa de lemn.Mai vrei s-o stii?

| daηă explică (pentru OskarRM):

Ma uit la The Vampire Diaries, stiu metoda laughing

| MeOana a răspuns:

Nu stiu smug

| KatherinneMilka a răspuns:

Am avut si eu asa ceva. am baut niste medicamente (nimesil paremi-se) si mi-a trecut. dar doctorul inca nu stie ce poate fi asta :-s

| alexandrey08 a răspuns:

Iti recomand sa te duci la (Institutul de Urgenta pentru Boli Cardiovasculare "Prof. Dr. C.C. Iliescu")...Am patit si eu si am amanat, am spus ca va trece si...acum trebuie sa urmez tratament toata viata(in plus am pierdut si locul de munca deoarece nu mai am voie sa fac efort)Intreaba de doctora Cristina Ceck. SFATUL MEU NU AMANA (SPER SA NU FIE TOTUSI NIMIC DAR NU POTI SA STI NICIODATA PANA NU ITI FACI UN CONTROL)
In rest iti doresc multa sanatate

| daηă explică (pentru alexandrey08):

Multumesc. Oricum ma voi duce la doctor dupa cateva zile, cand voi avea timp.

| Iarina2 a răspuns:

Poate ai febra musculara si eu am patit asa ai ridicat vreo greutate sau ai facut efort recent?happy