| AntonelaCK a întrebat:

Buna!
Ma confrunt din nou cu o problema din trecut si as vrea sa va cer o părere.
Acum un an aproximativ, ajunsesem sa am fata plină de acnee. Am incercat diverse geluri, creme, insa fara rezultat.
Am întrebat la farmacie si o doamnă de acolo mi-a spus cum ca la varsta mea (18 ani ) mi-ar recomanda pastile.
Asa ca mi-a prescris VITIX comprimate. ( despre care am auzit ulterior cum ca ar fi pentru psioriazis, nicidecum pentru acnee).
Ideea e ca in acelasi timp luam si fiolele acelea GINSENG ROYAL GELLY.
Rezultatele au fost vizibile, scăpasem definitiv de acnee, insa problema a reapărut. IDEEA E CA nu stiu datorită căruia mai exact am scapat de ele.

Stie cineva dacă într-adevăr VITIX este pentru acnee? ( ma bate gândul să le folosesc din nou)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ginseng Royal gelly, ar fi putut să ajute, rău nu face.
Astfel VITIX, sau ambele.