| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am stat la laptop si am stat pe canapea si am stat strans, si ieri m-a durut in partea dreapta jos tare, si azi nu ma mai doare asa tare, si ma doare doar cand ma misc! Ce ar putea fi?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

S-ar putea să te doară de la microprocesor. Apropo, de care e?

| UserDeBucuresti a răspuns (pentru sierra1):

Iti bati joc?

| sierra1 a răspuns (pentru UserDeBucuresti):

Cu cât e mai performant, cu atâta emană mai multă căldură. Te-ai prins supăratule?

| UserDeBucuresti a răspuns (pentru sierra1):

N-ai ce discuta cu tine... E o problema de sănătate si tie iti arde de glume?

| sierra1 a răspuns (pentru UserDeBucuresti):

" UserDeBucuresti: N-ai ce discuta cu tine... "

te-ai grăbit scriind așa?

| newaccountbye a răspuns:

Stai liniștit, mie mi se întâmpla și cand stau întinsa in pat intr-o poziție incomoda.
Da, durerea abdominală poate fi cauzată de o poziție incorectă a corpului. În timpul utilizării laptopului sau a altor dispozitive electronice, trebuie să menții o poziție corectă a corpului și să iei pauze regulate pentru a teîntinde și a te mișca. Dacă durerea este cauzată într-adevăr de o poziție incorectă a corpului, ar trebui să se îmbunătățească treptat odată ce începi să te miști și să te întinzi corect.