| Blackwoman27 a întrebat:

ma doare foarte tare spatele in partea stanga jos... durere e cam de 2 saptamani, oare ce ar putea sa fie? am sa ma duc la medic in curand daca mai persista durerea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant dureri reumatice, un reumatolog trebuie sa te vada

| ywar a răspuns:

Ar putea sa fie un inceput de hernie de disc sau poate cine stie doar ai racit... Du-te la medic si daca e cazul fa un RMN si o sa ai o imagine cat mai buna asupra diagnosticului. Multa sanatate!

| Blackwoman27 explică (pentru ywar):

Hernie la 15 ani?

| ywar a răspuns (pentru Blackwoman27):

Da poate sa fie o hernie de disc. Nu pot sa stiu pentru ca nu-s medic. Du-te la doctor si o sa iti spuna ce trebuie facut

| wolder a răspuns:

Mergi la medic
probabil rinichiul

| Ovidiuo a răspuns:

Ceva hernie de disc.