| assunta a întrebat:

ma dor foarte tare ovarele cam de o ora.ce pot face? necesita un control? multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| stelyii a răspuns:

Poate ai racit acolo jos! ia o pastila pentru moment, ca sa ti treaca.

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Poti sa bei o tableta de NoSpa.

| cinenuvedenustie a răspuns:

Nu trata cu superficialitate durerile de ovare, cel mai bine este sa-ti faci un control ginecologic!

| TInger a răspuns:

Iti vine ciclu, de asta te dor. Foloseste un tampon. Bafta!

| assunta explică:

Multumesc