| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma numesc Ana si am 23 de ani...am o problema cu ingrasatul nu ma ingras deloc am incercat tot ce se poate.nu mai stiu ce sa fac sa ma ingras si eu va rog ajutati-ma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Mergi la endocriolog. Poate fi in legatura cu glandele tiroide, hipotiroidie, ori altceva. Poate fi insa si ceva genetic! Sanatate!

| Aiicha a răspuns:

. iar dupa ce te ingrasi, vrei sa slabesti, mai bine vezi partea buna a lucrurilor:poti manca cat vrei fara sa te gandesti la silueta, multe fete ar da orice ca sa fie ca tinewinking

| maryus92 a răspuns:

Mananca mult si nu face efort delocwinking

| Drums a răspuns:

Draga ana,
daca ai incercat totul nu cred ca noi te putem ajuta foarte bine, eu cred ca ar trebui sa te duci la medic.cred ca el stie sa-ti dea mai multe sfaturi decat noi.
sper sa reusesti ce iti propui
pup

| Drums a răspuns:

Este o problema care nu se rezolva cu mancatu multlaughing
endocrinologul este solutia.